AURA

Sercair Aura UV Sterilizasyon Cihazıyla, %99 Oranda Tüm Mikropları Yok Edin!

Toplumun sağlığını ve yaşam kalitesini olumsuz yönde etkileyen virüs, bakteri gibi faktörlerin temizleme ihtiyacından yola çıkarak tasarlanan Sercair Aura UV Sterilizatör; tüm iç mekanlardaki zararlı bileşenlerin kısa bir sürede temizlenmesi amacıyla teknoloji üretmektedir.

Sercair Aura’nın UV steriliazyon teknolojisinden sonra mikrobiyal organizmaların hücrelerindeki DNA veya RNA moleküler yapısı tamamen yok olur ve strelizasyon, dezenfeksiyon etkisine ulaşır. Sercair Aura, sterilizasyon işlemi sırasında, insan ve hayvanları tanır ve UV ışınlarının cilde temas etmemesi için otomatik olarak kendini kapatır.

WAVE

UVC Sterilizasyon Kutusu

Wave Sterilizatör Kutusu’nun UV dezenfeksiyon işlemi ile mikrobiyal organizmaların hücrelerindeki DNA veya RNA moleküler yapısı tamamen yok olur ve strelizasyon, dezenfeksiyon etkisine ulaşılır. Sercair Wave Sterilizatör Kutusu’nun yaydığı UV ışık, virüs, bakteri ve küflerin %99'unu sterilize eder.

Sercair Wave UVC Sterilizasyon Kutusu, akıllı cihazlar ile birlikte, saatler, makyaj malzemeleri, diş fırçaları, gözlükler, kişisel takılar, maskeler, anahtarlar, bozuk paralar ve cüzdanlar dahil olmak üzere kutuya sığacak tüm malzemelerin kullanımı için satışa sunulmaktadır.

HANDY

Taşınabilir UVC Sterilizatör

10 Saniye’de %99 Sterilizasyonla Tüm Mikropları Yok Edin!
Sercair Handy Taşınabilir UV Sterilizatör’ün, 10 saniyelik UV dezenfeksiyon teknolojisinden sonra mikrobiyal organizmaların hücrelerindeki DNA veya RNA moleküler yapısı tamamen yok olur ve strelizasyon, dezenfeksiyon etkisine ulaşılır. Sercair Handy Taşınabilir UV Sterilizatör’ün yaydığı UV ışık, virüs, bakterilein %99'unu sterilize ve yok eder

HANDY M

UVC STERİLİZATÖR ANDROID-IOS

Sercair Handy M’yi Telefonunuzun Şarj Alanına Takın ve Tüm Mikropları Hayatınızdan Uzaklaştırın! Ios ve Android telefonlarına uyumlu Sercair Handy M kolay taşınabilir olması ve pratik olmasının yanı sıra 10 saniyelik UVC dezenfeksiyon teknolojisinden sonra mikrobiyal organizmaların hücrelerindeki DNA veya RNA moleküler yapısı tamamen yok eder ve strelizasyon, dezenfeksiyon etkisine ulaşır. Handy M, yüzeyler ve şahsi kullanım eşyalarınızın hijyeni için en etkili çözümdür kimyasal atık bırakmaz ve hiçbir yüzeye zarar vermez.